Gönüllü Türkiye ile hikayeni paylaş‏

Eğer bir sosyal sorumluluk projesinde gönüllü olduysan hikayeni tüm Türkiye ile paylaş! Daha güzel bir gelecek için herkesi umutlandır.

Gönüllü Türkiye kapsamında düzenlenen aktivitelerden biri de En İyi Gönüllü Hikâyesi Yarışması.

Başarılı ve ilham veren gönüllülük örneklerini ödüllendirerek gönüllüğü teşvik etmeyi amaçlayan yarışmada herhangi bir sosyal sorumluluk projesinde görev almış 18- 30 yaş arasındaki herkes yarışmacı olabilir.

Eğer sen de 18-30 yaşları arasındaysan online yarışma formunu eksiksiz şekilde doldurman, yarışmaya katılım koşullarını takip ederek diğer adımları izlemen ve başvurunu tamamlaman yeterli.

Hikâyelerin puanlama süreci ise iki ana adımdan oluşuyor.

  • Önelemeyi geçen 20 hikâyenin halk oylamasına sunulması.
  • İlk 20’ye kalan hikâyenin halk oylamasına ve jüri değerlendirilmesine açılması.

Unutma halk oylamasında gonulluturkiye.org sitesinden aldığın puanlar toplam puanın %20’sini, jüri puanları ise %80’ini oluşturacak.

Son başvuru tarihi 1 Nisan 2012 olan yarışmada dâhil olduğun sosyal sorumluluk projesi ile topluma, faaliyetin gerçekleştiği kuruma ve kendi kişisel gelişimine sağladığın katkı değerlendirilecek.

Yarışma finalistlerine gelecekteki gönüllülük hizmeti çalışmalarında da kullanabilecekleri güzel hediyelerimiz var. Birinci finalist bilgisayar, ikinci finalist video kamera, üçüncü finalist ise bir fotoğraf makinesi sahibi olacak.

Yarışmaya katılmak için aşağıdaki butona tıklayarak yarışma formunun olduğu sayfaya ulaşabilirsin. Yarışmaya katılım koşullarını dikkatlice okumayı sakın unutma. Başarılar!

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYANIZ!

19 Ocak 2012
4995 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon D.B.
34452 Beyazıt/Fatih-İstanbul
Tel: 0 (212) 455 57 00 / Faks: 0 (212) 455 57 84
Eposta: kutuphane@istanbul.edu.tr