Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı’na Boyalık Örfi Çetinkaya İlköğretim Okulu’ndan Plaket

İstanbul’un Arnavutköy ilçesi Boyalık Köyünde bulunan Boyalık Örfi Çetinkaya İlköğretim Okulu’nun en büyük eksikliklerinin başında gelen okul kütüphanesi İstanbul Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından oluşturulmuştu. Okula 1453 kitap, 2 adet masaüstü bilgisayar ve öğrencilere okul çantası bağışlanmıştı.

Okul Müdürü Sayın Hikmet Kırık’ın 2011-2012 eğitim-öğretim yılının son gününde tertip ettiği kapanış törenine Okul Müdürü’nün daveti üzerine İstanbul Üniversitesi Dokümantasyon Daire Başkanlığı olarak katıldık.

Tören ilçenin ileri gelenleriyle yapılan kahvaltı ile başlayarak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Arif Dede’nin, Okul Müdürü Sayın Hikmet Kırık’ın konuşmaları, plaketlerin takdim edilmesi, halk oyunları grubunun gösterisi ve okulun gezilmesinden sonra tamamlandı.

Törende okula katkıda bulunan hayırseverlere ve kurumlara plaket takdim edildi. Okul Müdürü Sayın Kırık’ın teşekkürlerinden sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Arif Dede İstanbul Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığını temsilen törene katılan Şube Müdürümüz Sayın Şenay Erendor’a plaket takdim etti.

15 Haziran 2012
7506 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon D.B.
34452 Beyazıt/Fatih-İstanbul
Tel: 0 (212) 455 57 00 / Faks: 0 (212) 455 57 84
Eposta: kutuphane@istanbul.edu.tr